Prijslijst Harsen en Body Sugaring

Prijslijst Harsen en Body Sugaring

HarsenPrijs harsen in €Prijs Body Sugaring in €
Benen harsen 38,5043.50
Boven- of onderbenen harsen 23,5028,50
Armen harsen 28,0033,00
Boven- of onderarmen harsen 18,0023,00
Rug harsen 34,5039,50
Oksels harsen 15,0020,00
Bikinilijn harsen 22,5027,50
Brazillian wax 34,9539,95
Gezicht harsen 29,9534,95
Bovenlip harsen 10,0015,00
Kin harsen 9,5014,50
Bovenlip en kin harsen 14,5019,50
Wenkbrauwen harsen 15,0020,00

gediplomeerd styliste