Prijslijst

Prijslijst kapsalon

BEHANDELINGPRIJZEN IN € 
Hot Oil Treatment / stomen
30,00
Deep conditioning
v.a. 40,00
Knippen kinderen
20,00
Knippen Dames
23,50
Knippen Heren
18,50
Braids inclusief haar (Micro braids)
v.a. 100,00
Extensions inzetten * (Weft) per baan20,00
Micro Rings (Weft) per baan
25,00
Weft compleet
100,00.
Cornrows inclusief haarv.a. 60.00
Coupesoleil27.50
Weaving/weft *
v.a 150,00
Spoeling
v.a. 29.50
Straigt / Ontkroezen (L'Oreal X-Tenso)
v.a. 80,00
Curly / Permanenten
v.a. 80,00
Wassen11,00
Kinky/twisten
50,00
Kerasil behandeling (Lisap)
130,00
Natural Haircare / wassen & vlechten
40,00
Kleuren/Verven Full Head
v.a. 37,50
Kleuren/Verven Touch Up
v.a. 30,00
High lights / low lights
v.a. 60,00
Bridal hairstyle (up do's)
50,00
Watergolven, föhnen
18,50
Kids Hair & Nails21,50
Blonderen16,50
Voor pigmenteren
9,50
Coupe soleil
v.a. 1,503

Prijslijst schoonheidssalon

BEHANDELINGPRIJS IN €
Dag make­-up na een schoonheidsbehandeling 10.00
Dag make­-up ­ 15,00
Avond make-­up 20,00
Tyro Beauty Booster (30 minuten). Intensieve gelaatsbehandeling in korte tijd, afgestemd op huidtype, conditie of behoefte 35,00
Bashya GezichtsverzorgingMet essentiële oliën, plantextracten en herbal producten 55,00
Chou stiltepunt Technieken. Het weg trekken van spanningen, hoofdhuid/haarmassages,acupressuur punten voor het weg vloeien van spanning,oormassages en ademhalingsoefeningen 55,00
Acne behandeling 60,00
Gezichtsmassage 10,00
Gezichtsmasker 10,00
Ampul7,50
Tyro Hydro Treatment, complete gelaatsbehandeling voor de vochtarme huid; hydraterend 60,00
Tyro Purify Treatment. Reinigende gelaatsbehandeling voor de gecombineerde, vette of onzuivere huid. 60,00
Tyro Sensitive Treatment. Complete gelaatsbehadeling voor de gevoelige, dan wel geïrriteerde huis, kalmerend. 60,00
Tyro Firming Treatment. Complete gelaatsbehandeling voor de rijpere huid; verstevigend. 62,50
Tyro Brightening Treatment. Complete gelaatsbehandeling voor een huid met hyperpigmentatie; verhelderend. 65,00

Prijslijst Nagelstudio

BEHANDELINGPRIJZEN IN € NABEHANDELING IN €
Nieuwe set acryl naturel 55,0042,50
Nieuwe set acryl french 55,0042,50
Nieuwe set gel naturel 55,0042,50
Nieuwe set gel french 55,0042,50
Nieuwe set gel polish 25,00n.v.t.
Nieuwe set glitter french 60,0047,50
Nieuwe set glitter 2 kleuren 65,0047,50
Nieuwe set stiletto’s 65,0047,50
1 Nieuwe nagel 5,00 reparatie nagel 4,00
Verwijderen kunstnagels 17,50
Gel op tenen25,00
French gel op tenen 30,00
Bruidsnagelsop aanvraag
Manicure standaard ~ 30,00
Spa Manicure ~~ 45,00
Paraffine behandeling los 10,00
Nagels vijlen en lakken17,50
Nagels kinderen t/m 1220,00
Nail Art of Design Nagelsop aanvraag
Gellak op tenen17,50alleen bij pedicure
Nagelbed verlenging30,00
Pedicure standaard * 30,00
Spa Pedicure ** 45,00
Mycose nagels/schimmelnagels 50,00

Prijslijst Harsen en Body Sugaring

HarsenPrijs harsen in €Prijs Body Sugaring in €
Benen harsen 38,5043.50
Boven- of onderbenen harsen 23,5028,50
Armen harsen 28,0033,00
Boven- of onderarmen harsen 18,0023,00
Rug harsen 34,5039,50
Oksels harsen 15,0020,00
Bikinilijn harsen 22,5027,50
Brazillian wax 34,9539,95
Gezicht harsen 29,9534,95
Bovenlip harsen 10,0015,00
Kin harsen 9,5014,50
Bovenlip en kin harsen 14,5019,50
Wenkbrauwen harsen 15,0020,00

Prijslijst Wenkbrauw en wimper

BehandelingPrijs in €
Wenkbrauw/wimpers verven 12,50
Epileren wenkbrauw12,50

 

gediplomeerd styliste